Kurs Liderów Crown (KLC)

Serdecznie zapraszamy Cię do uczestnictwa w  kursie liderów (animatorów) służby finansowej Crown (KLC).

Jest to bardzo pożyteczny kurs, dzięki któremu uczestnik w formie wykładowo-warsztatowej zapoznaje się z biblijnym podejściem do praktycznego zarządzania finansami.

Dotychczas w kursie wzięło udział blisko 300 osób i wielu z nich doświadczyło ogromnej przemiany życia.


Korzyści kursu

Kurs KLC dostarcza solidnej edukacji w osobistym zarządzaniu finansami, oraz daje możliwość przygotowania się do pomagania innym w tym zakresie.


Osoby, które ukończą kurs, otrzymają certyfikat. Następnie będą mogły zostać doradcami indywidualnymi oraz instruktorami prowadzącymi seminaria i kursy Edukacji Finansowej Crown w swoich środowiskach.


Etapy szkolenia

Kurs dla liderów (animatorów) Crown składa się z dwóch etapów.

Pierwszy etap to zajęcia na żywo, które odbywają się  przez 2 dni z rzędu.
Pierwszy dzień: zwykle piątek  ok. 3,5 godziny. Drugi dzień: zwykle sobota ok. 7 godzin.

Drugi etap to samodzielne studium dla liderów, które trwa kolejnych 10-14 tygodni w trybie korespondencyjnym.


Opinie uczestników KLC

Zweryfikowałem razem z żoną kwestie naszych postaw wobec stylu i poziomu życia. Zmieniło się moje rozumienie potrzeb w stosunku do pragnień i zachcianek. Nauczyłem się, że nie jestem właścicielem, ale zarządcą moich zasobów, co mnie uwolniło psychicznie od troski o to co mam! I na pewno Bóg będzie dalej mnie uczył i już wiem, że nie będę nigdy żył tak, jak żyłem przed kursem.

Marcin z Warszawy

Wiem , że wiedza którą zdobyłam w trakcie kursu Crown to ogromny potencjał Bożej mądrości , który można wykorzystać w życiu ale tak jak i w każdym innym temacie, jeżeli będzie to tylko teoria nie wprowadzona w praktykę pozostanie tylko wiedzą , która nie przyniesie żadnego owocu w życiu. Biorąc pod uwagę powyższe postanowiliśmy z mężem wprowadzać poznane zasady w nasze codzienne życie.

Agnieszka z Lublina